Ujë detoksi

  Video e plotë e emisionit ‘Fit Food’  

Si përgatitet boza

Boza përbëhet nga mielli i misrit, uji, tharmi dhe sheqeri. Nëse sheqeri zëvendësohet me mjaltë, atëherë do të përftohej pije […]

Fruta Mali – The Hood Cook

Përbërësit: – 5 filtera fruta mali – Luleshtrydhe – 4 lugë sheqer – Portokall – Fleta mente – Akull – […]